SMRŠŤ A KVALITA ŽIVOTA

IMG 14682

Mailchimp BWŘíká se, že knižní nakladatelství SMRŠŤ jsme založili, abychom vydáváním knih vytvářeli záminky k pořádání bujarých večírků. Nepopíráme to. Když jsme si založili na sociální síti profil SMRŠTI, nenalezli jsme v nabídce charakteristik popularizovaného podniku možnost „knižní vydavatelství“, ale naopak se nám nabídlo klíčové sousloví „společenský klub“. Takže se tam jmenujeme SMRŠŤ, společenský klub.

Když klub, tak klub. A jak má být, pěkně prosím, ten klub zaměřený? Tak ho pojďme zaměřit na zvyšování kvality života. To je dobrá střecha pro naše aktivity.

A protože máme rádi pořádek, tak si budeme ty pohyby na škále kvality života pěkně měřit. Zavedeme si kategorii Index kvality života a budeme mluvit o zvyšování nebo zamlčíme snižování Indexu kvality života. Zkráceně IQ života.

Co se má měřit, na to musí být měrná jednotka. Takže si nadefinujme pojem ŠMRNC. Index kvality života se bude měřit ve šmrncech. Jeden kladný šmrnc je nejméně, deset šmrnců nejvíce. Ať se nám to moc nekomplikuje. Řekne se třeba : „V neděli jsem si udělal s dětmi výlet do vesnice Velká Dobrá u Nového Strašecí a tím jsem si zvýšil IQ života o 5 šmrnců“. To znamená, že se to celkem povedlo, ale v nejbližší době to nejspíš nebudu chtít zopakovat, protože normální je hledat uspokojení na úrovni 6 šmrnců a výše.

 

Pro základní představu o tom, co představuje 1 šmrnc, si pojďme uvést příklady (alespoň jedno musí být platné) :2014-07-30 07.46.09

 • Pohnutí bránice o 1 mm
 • Potenciál prodloužení života o 1 min
 • Zvýšení tělesné teploty o 0,1 stupeň Celsia
 • Roztočení mozkové činnosti o 1 intelekt
 • Úbytek váhy o 10 dkg
 • A podobně

Pohybujeme se v kategoriích slast, moudrost, fyskultura, vědění, uvolnění, zábava, poučení atd. Všude lze dolovat šmrncy.

Příklady z praktického života :

 • Mirka Zlatníková si přečetla opus Kvítek karmínový a bílý , čímž si zvedla IQ života minimálně o 7 šmrnců
 • Stephane Poignant se zúčastnil  dotiskného večírku v Krematorium Plaza a zvýšil si IQ života o 6 šmrnců
 • Pavel Doležal se dožil diamantové svatby svých prarodičů, což mu zvedlo úroveň IQ života o celých 8 šmrnců
 • Lada Hazaiová se přihlásila se k odběru novinek ze života Smršti a očekává plynulé zvyšování IQ života o 1 šmrnc na každou doručenou novinku
 • Markétě se Štěpánem zněla v autě taneční hudba a na semaforu svítila červená, čas pro vnitrokaroserijní tanec, červená svítila, sedící těla se hýbala a index kvality života prudce stoupal (tempem 1 mikrošmrnc za 1 sec), pak však blikla zelená, Štěpán zařadil za jedna a šmrncovnost okamžiku pohasla
 • Blíží se konec roku a lidská populace stoupá na žebříčku IQ života šmrnc za šmrncem, pokud se však nesníží k přednovoroční panice, která zaručeně přináší záporné šmrncy.

NÁRODŮM CHLÉB, SMRŠTI ŠMRNC.

Nyní přicházíme s nabídkou praktického cvičení v oblasti zvyšování Indexu kvality života. Dostanete možnost seznámit se s vtipným textem Tomáše Hanáka. Čtěte zde, a pokud si budete přát dokonat akt zvyšování indexu kvality života, vypište svoji mailovou adresu a na tuto adresu dostanete pokračování textu :

Tomáš Hanák
MARCEL, SYN TRUHLÁŘE

………………………………………………

Životopisné drama.

* Marcel? Který?

Marcel Rimel, český reprezentant v masturbaci, který před pár dny obsadil v Londýně skvělé druhé místo. Byly toho přece plné titulní stránky!

* Aha, tenhle…

Vlastně Rocky Czech Made. Ještě před úvodními titulky by dospívajícího chlapce načapal v kůlně otec. Syn se rdí studem, ale bezruký otec říká: „Víš, chlapče, vždycky jsem věřil, že dokážeš to, co mně samotnému překazila ta zatracená cirkulárka. Jestli potřebuješ trenéra, stojí před tebou. Ale mámě ani muk!“ Během titulků dynamická obrazová sekvence: detail budíku – 05.30. Začíná tvrdý trénink. Snídaně – detail hladiny Marcelova kakaa, která se pravidelně zachvívá, otec očima napomíná syna, nešetřícího se pod stolem, ať nepřepálí začátek dne – marně….[pokračování v emailu]

Chcete dočíst napínavou povídku?
Zadejte vaše jméno a email ZDE:

 

 

  

 

 

 

/* ]]> */