Nakladatelství

Kohak Kafka Live8

Kohák Kafka Kampus LIVE

Básník Tomáš Kafka, poeta s duší diplomata, režisér Jakub Kohák, filmař s duší špílmachra

Autoři nakladatelského torpéda Smršť v přímém osobním souboji

Oba spojuje nehynoucí náklonnost k různým formám vnímání sportu. Kafka spíš teoretikem, Kohák zas praktikem. Na pódiu Café Kampus představí svoji domácí tvorbu, podělí se s obecenstvem o smělé plány do budoucna a skrz českou uličku protlačí dialog i ke společným tématům.

Možnost přátelské besedy s oběma autory NEVYLOUČENA

Vstup volný, kulturní zážitek zaručen

Až oba protagonisté večera rozdají publiku potřebnou dávku radosti z jedné i druhé kapsy, vytvoří se podmínky k volné zábavě podpořené svérázným hudebním tělesem Piáno na výletě.

Vánoce jsou za dveřmi a Smršť své dárky rozbaluje s předstihem.

A nyní si připomeňme momenty z loňského roku, uvedení knihy Jakuba Koháka OBJEVY na trh v kavárně Louvre :

 

 —- Tomáš Kafka

FOTBAL NEZNÁ SLITOVÁNÍ

Fotbal nezná slitování,

co hráč, to dnes celebrita,

už jen kvůli tetování,

které prý se neodmítá.

Fotbal to je těžká dřina,

čelenka a trochu gelu,

góla dát je kočičina,

nedat gól na starou belu.

 

 —- Jakub Kohák

Nechutná sázkařská aféra

První nezvratné důkazy: organizovaný zločin prorostl na Hrad.

Objev jako první přináší skandální odhalení, které částečně vnáší světlo do některých překvapivých výsledků fotbalových reprezentantů. Naši redaktoři rozkryli rozsáhlou sázkařskou aféru, která nemá nikde na světě obdoby! Jde o sázky na sportovní výsledky, do nichž jsou zapleteny jak naše politické špičky, tak k velkému překvapení všech policistů a sportovních fanoušků brankář reprezentace Petr Čech.

         Složitě propletený systém signálů, jimiž se členové sázkařské mafie dorozumívali, byl umně maskován, jednotliví členové gangu je běžně používali během dne, kdy byli všem na očích. Dokázali dovedně využívat média a skrz nevinná gesta se domlouvali na výsledcích i peněžních odměnách.

         Vysoký policejní důstojník nám potvrdil, že poté, co se díky policejním odposlechům podařilo rozkrýt dosud největší úplatkářskou kauzu českého fotbalu – případ Ivan Horník – se mnoho zločinců rozhodlo nepoužívat mobilní telefony a uchýlili se k mnohem rafinovanějším postupům. Politici zásadně používali levou ruku, na které ukazovali počet gólů, které má náš brankář pustit. (Petr Nečas před zápasem Česko – Litva, 0:1).

         A důkazy posbírané v průběhu několika let ukazují, co opravdu stojí za odchodem Pavla Nedvěda nebo Tomáše Ujfalušiho z reprezentace.

Podle detektivních specialistů je však pětka, kterou před zápasem se Skotskem nenápadně vytrčil prezident, minimálně zvláštní. Může jít o odměnu, či celkový počet gólů v zápase. „Na góly v naší síti to nevypadá, búr je fakt hodně… Helejte se, dneska si už můžete vsadit i na to, jaký bude mít hráč podvlíkačky!“ potvrdil nám sportovní expert Ota Bílý poté, co jsme ho s celým případem seznámili.

         Hradba kolem politiků byla v tomto případě neprostupná, jen prezidentův čajonosič Šulc potvrdil, že pan prezident sport sleduje. Ale jestli by si na něj někdy vsadil, byl by to basketbal, který sám hrával. Kontaktovali jsme tedy přímo Petra Čecha a exkluzivní telefonní rozhovor vám nyní celý přinášíme v nezměněné podobě:

         „Proč jste, Petře, ukazoval jedničku a pískal jste si u toho?“ „Jen tak.“ „Neznamenalo to snad: Nechám si tam od Litevců jeden gól písknout?“ Petr neodpovídá, zřejmě jsme ho zaskočili.

„A proč ta pětka, Petře?“ „Nevím.“ „Padne snad v utkání se Skotskem pět gólů?“ „Nevím….“

Komentáře

Subscribe to our mailing list

Jméno Email
/* ]]> */