Nakladatelství

2015 01 02 07.38.30

SMRŠŤ uvádí : Kvašňák, Sketa Fotr a Recykliteratura u FC Dragouna Břevnov

Ve čtvrtek dne 18.6.2016 proběhne dvojkoncert literárního tělesa Kvašňák s kapelou Sketa Fotr (chlapi s banjem a harmimikou hrající nekopírovatelným způsobem špinavé blues). Za Kvašňák účast přislíbili : básník Tomáš Kafka, vyznavač kultu květákových hodinek mim David Vávra (artist formerly known as Horníček), raper třetího věku Lumír Tuček, plaýtvarník Petr Nikl, duchcovský hyperextrovert Patrik Linhart, Bohem nadaný bohém Mojmír Pukl, slam poetrysta Tomáš Míka s projektem "Žádný gay nebo počkej", gestický básník Jaroslav Pížl nebude – omluven, polski filmař Benjamin Tuček nebude – omluven, Lemura Lepá von Vycházelová coby ženský element jak řemen, Štěpán Kafka, majordomus od Krematoria a další vazalové poezie zastřešení jemnou psychikou Kvašňáku. V přístupových jednáních účast uskupení Recykliteratura. A ještě přijde Bobby Nebřenský a něco vám spolu prozradíme!

KDY : čtvrtek 18.6.2015 od 19.30 produkce, vstup od 18.30

KDE : Klub: Na hřišti  Ulice: ul. Nad Tejnkou MěstoPraha Hospoda na stadionu FC Dragoun Břevnov

(doporučený způsob dosažení cíle pomocí MHD : bus číslo 191 odplouvající z kotviště Na knížecí, zastávka Televizní věž  u televizní věže, v ulici Tomanově, tři slepičí pak zpět po trase busu na roh s ulicí Skokanskou a hrdě vpřed dle reklamních poutačů lemujících přístup do areálu FC Dragoun Břevnov, pomocí šlapohybů : z Dlabačova do ulice Diskařské, jakmile se narazí na Maratónskou, vyměnit disk za maratón, vpřed plnou parou a pak doprava podél psího cvičiště jednoduše Běžeckou dle reklamních poutačů lemujících přístup do areálu FC Dragoun Břevnov, GPS 50.0810053N, 14.3749372E)

MOŽNOST OBČERSTVENÍ : tradiční české oschlé chlebíčky, vyjemněný hermelín, bazén rumu, moře piva

VSTUPNÉ : 200,- Kč / osoba

Na akci je možno se registrovat na facebooku zde a tím pádem být zpravován o maximu upřesňujících informací od nadšených pořadatelů

 

PO TŘECH LETECH OPĚT Q – JAK SYMPATISCH!

 

 

 

Komentáře

Subscribe to our mailing list

Jméno Email
/* ]]> */